Schulzov dvor

Každé umelecké dielo je osobitým príbehom o autorovi, jeho živote i výraze. Jednoducho nesie v sebe jedinečný rukopis, ktorý sa v prípade architektúry mení na umelecký smer, ktorý autor vdýchne do svojho diela. Smer, ktorý nás bude sprevádzať dôležitou časťou nášho života.

Schulzov dvor, ako jeden z mála projektov, má výnimočnú atmosféru inšpirovanú industriálnou érou a tehlovým kontaktným obkladom, ktorá v sebe nesie svoje historické dedičstvo. Dedičstvo, ktoré v spojení aktuálnych moderných trendov vytvára rezidenčnú časť starého centra v bývalom areáli Schulzovej tehelne, priestrannosť bývania a bohaté možnosti trávenia voľného času.

Bytové domy v projekte Schulzov dvor budú rozmiestnené tak, aby vytvárali polosúkromné námestie s parkovou zeleňou, pôvodnými stromami, detským ihriskom, posedením, workout zónou. V projekte vznikne 98 bytových jednotiek, recepcia, spoločenská miestnosť, 157 parkovacích miest a súkromná materská škôlka.

Spoločne s obyvateľmi a návštevníkmi námestia tak budú vytvárať charakteristickú priateľskú atmosféru a charakter historického objektu.

Typ

Rezidenčné

Rozsah

98 bytov, materská škôlka

Lokalita

Sučany

Stav

Vo výstavbe

Galéria