O nás

Jedinečná architektúra a moderný dizajn. V Constario DEVELOPMENT sa snažíme spolupracovať s najlepšími projektantami a architektmi s cieľom vybudovať krajšiu budúcnosť.

Pracujeme zodpovedne, profesionálne, dôveryhodne. Sme ochotní učiť sa, rásť a prispôsobovať sa meniacemu sa svetu. Sme odvážni, vytrvalí a flexibilní, vždy robíme niečo naviac.

Našim cieľom je pripravovať a budovať také projekty, ktoré prispievajú k zvýšeniu potenciálu daného územia s akcentom na životné prostredie. Snahou Constario DEVELOPMENT je vytvárať projekty, v rámci ktorých ponúkne inovatívne riešenia nielen pre náročných klientov.

Naše portfólio pozostáva z 12 projektov pre rezidenčný sektor. Cieľom do budúcna je však stavať aj projekty, ktoré budú určené pre komerčný sektor. Filozofiou Constario DEVELOPMENT je tvorba projektov, ktoré zlepšia kvalitu života a prispejú k udržateľnému rozvoju. Aby sme tento cieľ splnili, precízne vyberáme dodávateľov, partnerov či budúcich zamestnancov. Dôkazom toho sú projekty ako Malá Praha, Luhy Park, Viladomy Rosina, Treepark Residence, 2DUBY Považská a iné.

Za každým projektom stojí snaha zmeniť a zlepšiť svet, v ktorom žijeme. Každý projekt má svoj príbeh a môže priniesť niečo nové a jedinečné do našej architektonickej krajiny.

12+ projektov

zrealizovaných a v realizácii

150+ bytových jednotiek

v zrealizovaných projektoch

300+

spokojných zákazníkov