Trnky

Trnky. To je váš priestor, váš domov, vaša nová rezidenčná štvrť s jednotnou víziou. Práve tu, v prímestskej časti Žiliny, Trnové, plnej potenciálu pre svoju blízkosť k prírode a výbornú dostupnosť k centru, vyrastie moderná obytná štvrť inšpirovaná sebestačnosťou a zelenou stratégiou. Trnky sú bývaním, v ktorom priestor formuje komunitu, rovnako ako komunita formuje priestor. Bývaním v prekvitajúcej lokalite vytvorenej nie pre efekt, ale pre ľudí. Bývaním na slnečných pozemkoch spojených s modernou architektúrou. Bývaním vychádzajúcim z filozofie, že dom je viac ako len miestom na bývanie. Je to reflexia vášho životného štýlu a každodenná inšpirácia. Tak prečo nežiť prémiovo, v dokonalom komforte a zároveň v súzvuku s prírodou.

Trnky. Bývanie na slnečných lúkach. Projekt, ktorý je vizuálne atraktívnejší, sebestačnejší, zelenší a členený na niekoľko typov rodinných domov. Veľký dôraz pri príprave projektu vzhľadom na situáciu kladieme na zelenú stratégiu vrátane extenzívnych zelených striech a tvorbu retenčných plôch. TRNKY je projekt, ktorý je z veľkej časti sebestačný na výrobu elektrickej energie prostredníctvom fotovoltaiky (ostrovný systém fungovania).

Po dokončení výstavby vznikne bývanie rodinno-rezidenčného typu.

Viac informácií na info@constariodevelopment.sk

Pri projekte Trnky sme sa inšpirovali modernými trendami po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť, zelenú stratégiu, udržateľnosť a hlavne na zelené energie.

Rodinné domy sú  ideálne pre záujemcov, ktorí hľadajú štandardný alebo nadštandardný priestor, výbornú dostupnosť (7 km od centra mesta) a perspektívnu lokalitu s výbornou občianskou vybavenosťou. Čerešničkou na torte je vysoká miera súkromia a veľmi pokojné, bezpečné a tiché okolie a novovzniknutá rezidenčná zóna.

Trnky ponúkajú jedinečnú možnosť urobiť si práve tu svoje vysnívané bývanie.

TYPY a DISPOZÍCIE RODINNÝCH DOMOV:

 • 5 izbové bungalovy o výmere podlahovej plochy 197,25 m2 s prestrešeným parkovaním pod domom, 2 technickými miestnosťami, skladom, zádverím, chodbou, 2 kúpeľňami, WC, 3 izbami, spálňou, špajzou, obývacou miestnosťou a kuchyňou spojenou s jedálňou,

Cena na vyžiadanie.

 • 5 izbové radové dvojpodlažné domy o výmere podlahovej plochy od 142,61 do 148,12 m2 s chodbou, schodiskom, technickou miestnosťou, špajzou, WC, izbou, obývacou miestnosťou a kuchyňou spojenou s jedálňou na 1. nadzemnom podlaží. Celé 2. nadzemné podlažie je riešené ako nočná a oddychová časť, ktorá je tvorená 2 kúpeľňami a 3 izbami,

Cena na vyžiadanie.

 • 5 izbové dvojpodlažné rodinné domy o výmere podlahovej plochy od 139,89 m2 so schodiskom, technickou miestnosťou, špajzou, kúpeľňou, izbou, obývacou miestnosťou a kuchyňou spojenou s jedálňou na 1. nadzemnom podlaží. Celé 2. nadzemné podlažie je riešené ako nočná a oddychová časť, ktorá je tvorená WC, kúpeľňou a 3 izbami,

Cena na vyžiadanie.

 • 7 izbová vila o výmere podlahovej plochy 412,2 m2  s priestrannou obývacou miestnosťou spojenou s kuchyňou a jedálňou so vstupom na balkón, vinotékou, zádverím a vstupnou halou, chodbou, hosťovskou miestnosťou, práčovňou, 3 kúpeľňami, 2 izbami, spálňou, šatníkom, garážou a krytou terasou. Celé podzemné podlažie je riešené ako pracovná časť, ktorá je tvorená pracovňou, spoločenskou miestnosťou, špajzou, technickou miestnosťou, chodbou a veľkorysou krytou terasou.

Cena na vyžiadanie.

Rodinné domy budú v prípade záujmu odovzdávané v stave holodom alebo vo vysokom nadštandarde. Okrem toho, noví majitelia získajú:

 • Príprava na optiku.
 • Verejné osvetlenie.
 • Súkromná komunikácia z retenčných materiálov.
 • Súkromný chodník z retenčných materiálov.
 • Vnútro-areálová zeleň predeľujúca chodník a komunikáciu v šírke 1 m a zeleň okolo oplotenia v šírke 0,5 m.
 • Jednotné oplotenie a oporné múry.
 • Areál monitorovaný kamerovým systémom.
 • Videovrátnik pri vstupnej bráne do rezidenčnej zóny.
 • Vstup do rezidenčnej zóny bude riešený hliníkovou bránou ovládanou cez ovládač alebo senzor v aute.
 • Hliníková malá bránička a poštové schránky pre jednotlivé domy na začiatku súkromného chodníka.

Pre viac informácií o jednotlivých rodinných domoch, nás kontaktujte mailom na info@constariodevelopment.sk alebo volajte na  0948 990 110.

 • Najväčším benefitom projektu TRNKY je, že sa nesie v duchu GREEN STRATEGY (zelenej stratégie). Pretože sme si vedomí významu udržateľnosti a snažíme sa prispievať k ochrane životného prostredia a budovanie lepšieho, udržateľnejšieho sveta. Prečo zelená stratégia v projekte TRNKY? Pretože sme sa odvážili vykročiť za hranice a objaviť to, čo môže zmeniť náš svet a posunúť ho vpred. Zelená stratégia je hnacou silou pokroku a vývoja.  Súčasťou zelenej stratégie v projekte TRNKY sú hlavne zelené strechy, sebestačnosť, udržateľnosť a retenčné plochy. Veľkými výhodami zelených striech a retenčných plôch sú zlepšovanie životného prostredia, úspora energie (zelené strechy zlepšujú izolačné vlastnosti domu, čo vedie k zníženiu nákladov na kúrenie v zime a chladenia v lete), zadržiavanie dažďovej vody (rastliny na zelených strechách absorbujú dažďovú vodu a spolu s retenčnými plochami znižujú povodňové riziko), ale výhodou je aj estetická hodnota – zelené strechy pridávajú krásu a zelený prvok do celého prostredia, čo má pozitívny vplyv na psychické zdravie a pohodu budúcich majiteľov.
 • Celý projekt je GREEN = oveľa vyššia hodnota nehnuteľnosti ako pri klasických rodinných domoch – zaručený rast na hodnote.
 • Súkromie a bezpečnosť = pokojný život bez obáv. Vstup do rezidenčnej zóny monitorovaný kamerovým systémom bude riešený hliníkovou bránou ovládanou cez ovládač alebo senzor v aute. Hliníková malá bránička a poštové schránky pre jednotlivé domy budú na začiatku súkromného chodníka.
 • Príprava okolia a pozemkov na výstavbu rodinných domov – kompletné inžinierske siete (vodovodná prípojka, splašková kanalizácia, plynová prípojka, NN prípojka), príprava na optiku, verejné osvetlenie napojené na osvetlenie obce, súkromná komunikácia, súkromný chodník a cesta z retenčnej dlažby, vnútro-areálová zeleň predeľujúca chodník a komunikáciu v šírke 1 m a zeleň okolo oplotenia v šírke 0,5 m, jednotné oplotenie a oporné múry z pohľadového betónu.
 • Správa rodinných domov = všetko pod jednou strechou. Mysleli sme naozaj na všetko, dokonca aj na správu, ktorú bude zabezpečovať Constario PRVÁ SPRÁVCOVSKÁ, s.r.o., ktorej filozofia je založená na operatívnosti, komplexnosti riešení, profesionalite a kvalite poskytovaných služieb.

Pre viac informácií o jednotlivých rodinných domoch, nás kontaktujte mailom na info@constariodevelopment.sk alebo volajte na  0948 990 110.

Trnové patrí k jednej z najvyhľadávanejších prímestských častí Žiliny. Výhodou novej, tichej a slnečnej lokality je výborná dostupnosť do centra Žiliny (7 km alebo 8 min. jazdy autom). Trnové má kompletnú občiansku vybavenosť, pričom na atraktivite stavebných pozemkov pridáva blízkosť Vodného diela Žilina, ktoré je vzdialené približne 3 km a stalo sa obľúbeným miestom pre milovníkov voľnočasových aktivít.

Neďaleko lokality sa nachádzajú zaujímavé lesy, háje či poľné chodníky vhodné pre spoznávanie nepoznaného, pre nadšencov bežeckých alebo cyklistických aktivít a pre prechádzky so psíkom v prírode.

Pre viac informácií o jednotlivých rodinných domoch, nás kontaktujte mailom na info@constariodevelopment.sk alebo volajte na  0948 990 110.

Počet voľných bungalovov

2

Počet voľných radových dvojpodlažných rodinných domov

4

Počet voľných dvojpodlažných rodinných domov

2

Počet voľných vila domov

0

Lokalita

Žilina – Trnové

V prípade záujmu nás kontaktujte na

t. č.  0948 990 110.

Galéria