Green Residence Republiky 21

Projekt Green Residence Republiky 21 je dokonalým príkladom zachytenia dvoch protichodných svetov – prírody a centra mesta – ktoré sa stretávajú na jednom mieste. Mesto často symbolizuje hektický životný štýl, rôznorodú kultúru a množstvo príležitostí, zatiaľ čo príroda môže reprezentovať pokoj, spojenie s tradíciou a jednoduchosť. Táto kontrastná dynamika vytvára v projekte zaujímavý dialóg medzi rôznymi spôsobmi života.

Projekt, vsadený do samotného, užšieho, centra mesta Žilina, si zakladá na použití moderných architektonických prvkov a prírodných materiálov. Pridanou hodnotou tejto polyfunkčnej budovy a funkčne navrhnutých bytových jednotiek je nielen jej lokácia, ale aj živá architektúra, ktorá patrí medzi naše základné princípy.

Celkovo bude vytvorených 10 veľkometrážnych bytov vrátane jedného 8 izbového penthouse s bazénom na streche bytového domu, vlastným wellness a oddychovou časťou. Ďalej budú vytvorené 3 nebytové priestory (v dvoch sa bude nachádzať beauty salón a v jednom notár) a 26 garážových parkovacích miest.

Projekt Green Residence Republiky 21 pre nás predstavuje spojenie, ktorého cieľom je vytvárať krásu a harmóniu v spojení s eleganciou a precíznosťou, ktoré pretrvávajú a inšpirujú.

Samozrejme toto všetko si vyžaduje šikovné oko interiérového dizajnéra – Romana Ficeka – autora návrhu. Ficekdesign.sk

Typ

Rezidenčné

Rozsah

9 veľkometrážnych bytov, 1 penthouse, 3 nebytové priestory

Lokalita

Žilina

Stav

V príprave

Galéria