2DUBY Považská

2DUBY Považská – moderné komunitné bývanie obkolesené prírodou a novovybudovaným parkom. Bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou na najväčšom sídlisku v Považskej Bystrici – Rozkvet. Bývanie s históriou a takmer 250 ročným dubom, ktorý sa stal pilierom celého projektu. Bývanie, v ktorom máte na výber z pestrej ponuky moderných a priestranných bytov s neopakovateľnými výhľadmi. Bývanie s rozsiahlymi terasami alebo predzáhradkami. Bývanie s komunitnými záhradami a oddychovými zónami, kde budete môcť tráviť svoj voľný čas. Tak takéto sú 2DUBY.

Rezidenčný projekt 2DUBY Považská je rozdelený do dvoch etáp. Po dokončení prinesie cenovo dostupné bývanie v modernom architektonickom štýle s vysokým podielom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou.

V rámci prvej etapy sme začiatkom roka 2023 spustili výstavbu projektu 2DUBY Považská, ktorý na predaj ponúka 62 bytov. Ponuka bytov je naozaj rozmanitá. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť z trojizbových alebo štvorizbových bytov, seniori či mladé páry uvítajú dvojizbové byty a jednoizbové byty pre zmenu potešia singles. Pre tých najnáročnejších máme v ponuke aj krásne prémiové mezonety. Jednoducho, každý si nájde pre seba to pravé.

Typ

Rezidenčné

Rozsah

117 bytov

Lokalita

Považská Bystrica

Stav

2DUBY Považská I. etapa – vo výstavbe, v predaji

Galéria