Aktuality

< späť na všetky aktuality

Projekt 2DUBY v Považskej Bystrici získal právoplatné stavebné povolenie na výstavbu II. etapy projektu nazvanú ako Dub zimný

V najbližších týždňoch sa na pozemku začne s výstavbou. Záväzne rezervovaná je už takmer štvrtina z celkového počtu 55 bytov.

Prémiové bývanie s perspektívnou lokalitou a množstvom zelene

Projekt nového bývania v Považskej Bystrici, sídlisko Rozkvet, vstupuje do ďalšej etapy a opäť prináša niečo nové. Vďaka svojej lokalite ponúkne novým obyvateľom neopakovateľné výhľady na okolité pohoria, ale aj novovybudovaný mestský park. Ponúkané byty prinesú obyvateľom nielen výbornú dopravnú dostupnosť, ale v budúcnosti s ďalšou výstavbou aj park napojený promenádou.

Jedinečnosťou projektu 2DUBY Považská je okrem prémiovej lokality aj množstvo zelene, ktorú svojim budúcim obyvateľom ponúkne. Hneď vedľa seba bude mať novovybudovaný mestský park s detským ihriskom, prvkami pre seniorov, workoutom, altánkom, ohniskami, grilovacím domčekom, šachovým stolom pre turnaje v parku či posedením pri prírodnom jazierku alebo vychutnaním si kávičky v park caffe, oproti ktorému bude amfiteáter.

Bývať teraz ale o rok? To je otázka. 2DUBY však majú na ňu odpoveď

1. etapa (Dub letný) je momentálne v procese kolaudácie zostáva v ňom posledných 6 voľných bytov. Avšak, II. etapa (Dub zimný), ktorý získal právoplatné stavebné povolenie a spustil predaj, ponúka viac 40 voľných bytov rôznej izbovosti.

Nech sa páči, poďte sa pozrieť.