Aktuality

< späť na všetky aktuality

Projekt 2DUBY v Považskej Bystrici má svoje prvé kolaudačné rozhodnutie

V októbri 2023 sme získali svoje prvé kolaudačné rozhodnutie – užívanie líniovej stavby SO 08 – Preložka distribučného plynovodu – ktoré koncom novembra daného roka nadobudlo aj právoplatnosť.

Rezidenčný projekt 2DUBY Považská, ktorý vyrastá na najväčšom sídlisku v Považskej Bystrici, Rozkvet, prinesie do lokality 117 jedno až päťizbových bytov vrátane 5 mezonetov. Novostavba bude vyhotovená v energetickom štandarde A0, v jej tesnej blízkosti bude novovybudovaný MESTSKÝ PARK Považská na ploche takmer 23 000 m2 a bude mať množstvo benefitov pre ideálne bývanie v Považskej Bystrici – zelené strechy s oddychovými zónami, fotovoltaické panely, 2x nabíjacie stanice pre elektromobily, 2x nákladné výťahy, veľkorysé balkóny, terasy a predzáhradky, vysokú kvalitu použitých materiálov, výber z troch druhov parkovacích miest či  financovanie na mieru. Nemožno nespomenúť, že investorovi veľmi záleží na bezpečnosti a celý areál 2DUBOV bude chránený kamerovým systémom.

My sme mysleli naozaj na všetko, dokonca aj na správu bytových domov, ktorú bude zabezpečovať Constario prvá správcovská. Čiže v prípade akýchkoľvek požiadaviek týkajúcich sa týchto bytových domov, máte všetko pod jednou strechou.

Projekt je rozdelený na 2 etapy – Dub letný, ktorého výstavba práve prebieha a Dub zimný, ktorého výstavbu pripravujeme a bude čoskoro v predaji.

Z celkového počtu 62 bytov v Dube letnom je v tejto chvíli záväzne rezervovaná tri štvrtina bytov.

Klienti na projekte 2DUBY Považská oceňujú hlavne lokalitu, možnosť výberu vybavenia bytu v stave holobyt, štandard či nadštandard. Veľmi pozitívne ohlasy máme aj na prístup developera k okolitej prírode a k revitalizácii neďalekého priestranstva, kde vyrastá MESTSKÝ PARK Považská s bohatými možnosťami trávenia voľného času pre všetky generácie,“ hodnotí Ferdinand Majerčíkzástupca realitnej kancelárie Constario REALTY.

Ponuka voľných bytov